Handlowiec

Handlowiec
Miejsce pracy: Małkowo, k/Żukowa
Opis stanowiska:
  • Aktywne pozyskiwanie klientów na usługi cięcia laserowego, gięcia blach i spawania.
  • Elastyczne godziny pracy.
Wymagania:
  • Doświadczenie w sprzedaży usług obróbki mechanicznej i plastycznej stali.
  • Wykształcenie min. średnie.
  • Umiejętności sprzedażowe, wysoka skuteczność.
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów, doskonałe zdolności interpersonalne.
  • Motywacja do osiągania celów.
  • Prawo jazdy kat. B, gotowość do podróży służbowych.
Oferujemy:
  • Umowa o pracę / B2B.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie + prowizje.
  • Szkolenie przygotowujące do pracy.
  • Niezbędne narzędzia pracy.
  • Perspektywa rozwoju w firmie.
  • Grupowe ubezpieczenie zdrowotne.
  • Przyjazne środowisko pracy.
Proszę wpisać klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Drawex A.C.M.T. Drywa Sp.J. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko".