Opiekun medyczny

Powiatowy Urząd Pracy w Sztumie z siedzibą w Dzierzgoniu
Opiekun medyczny
Miejsce pracy: Barlewiczki
Numer: StPr/24/0215
OBOWIĄZKI:
opieka nad osobami starszymi i niepełnosprawnymi
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: pomaturalne/policealne, kierunek: Opiekun medyczny
Uprawnienia: komunikatywność


Wymagania inne:

Kultura osobista

Miejsce pracy:

Barlewiczki


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 27,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sztumie z siedzibą w Dzierzgoniu

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Opiekun Medyczny

Zapraszamy do współpracy osoby posiadające dyplom Opiekuna Medycznego z uprawnieniami do pobierania krwi. My zadbamy o: stabilne i bezpieczne zatrudnienie w największej grupie medycznej w Polsce; zatrudnienie w oparciu o umowę cywilnoprawną;...

  • LUX MED Sp. z o.o.

  • Pruszcz Gdański
  • dzisiaj

Pomocnik Laboratoryjny (Zakład Patomorfologii)

Opis stanowiska: Wsparcie zespołu medycznego w codziennych zadaniach; Uzupełnianie dokumentacji medycznej; Przygotowywanie materiału biologicznego do badań; Rejestracja badań. Wymagania: Wykształcenie min. średnie; Doświadczenia w pracy...

  • Synevo Sp. z o.o.

  • Gdynia, ul. Powstania Styczniowego 9d
  • 2024-06-06