Specjalista / Specjalistka ds. Trade Marketingu

Chcesz rozwijać swoje umiejętności marketingowe jako samodzielny specjalista? Zapraszamy w szeregi doświadczonego zespołu, który aktywnie wspiera rozwój sieci Aptek Gemini oraz największej Apteki Internetowej w Polsce.

Miejsce pracy: Gdańsk
Zakres zadań:
  • aktywna sprzedaż narzędzi marketingowych stałemu portfelowi kontrahentów,
  • planowanie budżetów marketingowych kontrahentów, tworzenie mediaplanów i ich procesowanie,
  • współpraca z dostawcami, budowanie relacji oraz ustalanie długofalowych działań,
  • współpraca z działem zakupów i kategoryzacji przy planowaniu działań marketingowych,
  • współpraca z zespołem e-commerce w zakresie zsynchronizowania działań marketingowych,
  • prowadzenie ewidencji działań w systemach,
  • dbanie o aktualność i atrakcyjność oferty marketingowej.
Oczekujemy:
  • doświadczenia na posobnym stanowisku, sprzedaż powierzchni reklamowych,
  • wykształcenia wyższego,
  • doświadczenia w sprzedaży B2B (w marketingu/ trade marketingu),
  • wysokich umiejętności negocjacyjnych,
  • bardzo dobrej organizacji pracy własnej,
  • bardzo dobrze rozwiniętych umiejętności interpersonalnych (w tym asertywności),
  • otwartości na wyzwania i umiejętności elastycznego reagowania na zmiany,
  • analitycznego myślenia.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • realny wkład w budowanie strategii biznesowej,
  • pracę na samodzielnym stanowisku przy realizacji ciekawych projektów,
  • benefity pozapłacowe m.in.: opiekę medyczną, kartę sportową i ubezpieczenie,
  • atrakcyjny program poleceń pracowniczych,
  • dostęp do platformy językowej e-Tutor,
  • możliwości rozwoju i podnoszenia kompetencji,
  • obecność trenera wewnętrznego,
  • komfortowe biuro w dobrze skomunikowanej lokalizacji,
  • możliwość pracy hybrydowej.
Prosimy o zapoznanie się z poniższą informacją dla kandydatów na temat przetwarzania danych osobowych https://www.geminipolska.com.pl/klauzula-rekrutacja.
Gemini Polska sp. z o.o. wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 25125.