Pielęgniarz (Środowiskowo-Rodzinny) / Pielęgniarka (Środowiskowo-Rodzinna)

Pielęgniarz (Środowiskowo-Rodzinny) / Pielęgniarka (Środowiskowo-Rodzinna)
Lokalizacja: Gdynia, ul. Porębskiego 9

Praca w Centrum Medycyny Rodzinnej LUX MED 
ul. Porębskiego 9.

Praca w Punkcie Szczepień.

My zadbamy o:
  • stabilne i bezpieczne zatrudnienie w największej grupie medycznej w Polsce.
  • rynkowe wynagrodzenie oraz możliwość uzyskania premii kwartalnej;
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen wymiar etatu;
  • pracę w systemie zmian 12- lub 7,5-godzinnych z możliwością dopasowania grafiku do Twojej dyspozycyjności;
  • wolne soboty, niedziele i święta, Centrum Medycyny Rodzinnej czynne poniedziałek - piątek 7.00 - 20.00​;
  • możliwość rozwoju i podnoszenia poziomu kwalifikacji zawodowych bezpłatnie lub poprzez uzyskania dofinansowania;
  • kompleksowo wyposażone stanowisko pracy w przyjaźnie zaaranżowanej przestrzeni Centrum Medycznego;
  • pracę w oparciu o przejrzyste procedury zgodne ze standardami światowej praktyki pielęgniarskiej;
  • możliwość korzystania z nowoczesnych rozwiązań z zakresu e-Zdrowia;
  • przyjazną atmosferę, wsparcie przełożonego oraz pozostałych członków zespołu, pozwalające skupić się na Pacjenci.
Nasze oczekiwania wobec Ciebie​:
  • wykształcenie min. średnie medyczne wraz z ukończonym kursem środowiskowo-rodzinnym - preferowane ukończone studia magisterskie z zakresu pielęgniarstwa;
  • aktualne prawo wykonywania zawodu;
  • ukończone kursy specjalistyczne z zakresu: szczepień ochronnych i kurs środowiskowo-rodzinny - warunek konieczny;
  • znajomość obsługi komputera;
  • orientacja na Pacjenta, empatia, wysoka kultura osobista oraz dobra organizacja pracy własnej;
  • obowiązkowość, dokładność, życzliwość.


Poczuj komfort pracy z nami
  • Opieka Medyczna
  • Ubezpieczenie szpitalne
  • Karta sportowa
  • Program wellbeingowy
  • Kursy języka angielskiego
  • Profesjonalne szkolenia
  • Przejrzyste ścieżki rozwoju
  • Ubezpieczenie na życie
  • Pomoc prawna
  • Program Poleceń

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Pielęgniarka / Pielęgniarz - Konsultant ds. obsługi klienta

(Praca zdalna) Poszukujemy osoby, która będzie wspierać naszych pacjentów zmagających się z cukrzycą. Utrudnia ona życie wielu osobom, ale rozwiązanie proponowane przez naszego partnera sprawia, że staje się ono dużo prostsze. Do...

  • Foundever

  • dzisiaj

Pielęgniarz / Pielęgniarka

Praca w Centrach Medycznych na terenie Trójmiasta - możliwość wskazania preferowanej lokalizacji. My zadbamy o: stabilne i bezpieczne zatrudnienie w największej grupie medycznej w Polsce rynkowe wynagrodzenie oraz możliwość uzyskania premii...

  • LUX MED Sp. z o.o.

  • Trójmiasto
  • 2024-06-18

Pielęgniarka / Pielęgniarz / Położna / Położnik / Ratownik Medyczny / Opiekun Medyczny

Opis stanowiska: Obsługa Pacjentów w Punkcie Pobrań; Wykonywanie czynności medycznych w zakresie działania Punktu Pobrań; Prowadzenie dokumentacji medycznej zgodnie ze standardami Punktu Pobrań; Obsługa kasy fiskalnej i systemu komputerowego...

  • Synevo Sp. z o.o.

  • Gdynia, ul. Bema 16 (sporadycznie rotacja po innych Punktach Pobrań na tere
  • 2024-06-14