Asystent nauczyciela przedszkola

Powiatowy Urząd Pracy w Starogardzie Gdańskim
Miejsce pracy: Starogard Gdański
Numer: StPr/24/0457
OBOWIĄZKI:
- wspieranie dzieci w czynnościach higienicznych,- pomoc dzieciom w czynnościach samoobsługowych (spożywanie posiłków, ubieranie i rozbieranie się itp.),- sprawowanie opieki podczas zajęć, zabaw i w czasie odpoczynku,- wsperanie nauczyciea w organizowanych zajęciach i zbawach,- porządkowanie zabawek i pomocy dydaktycznych;
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Wykształcenie: średnie zawodowe
Wykształcenie: średnie branżowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Starogard Gdański

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Starogardzie Gdańskim