Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie
Pomoc kuchenna
Miejsce pracy: Tczew
Numer: StPr/24/0492
OBOWIĄZKI:
prace pomocnicze w kuchni, przygotowywanie surówek, obróbka warzyw, zmywanie
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Wykształcenie: zasadnicze branżowe


Wymagania inne:

doświadczenie pożądane - praca w obiektach hotelowych, znajomość pracy w kuchni

Miejsce pracy:

Tczew


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Pomoc kuchenna

zgodnie ze stanowiskiem; umowa na dwa lata; godziny pracy: 7.00- 15.00, 10.00- 18.00; miejsce praca Sala Bankietowa Bosco Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne: mile widziane doświadczenie w pracy na...

  • Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku

  • Głobino
  • wczoraj

Pomoc kuchenna

pomoc w przygotowywaniu potraw, porcjowanie, sprzątanie stanowsika pracy wraz z pomywaniem Wymagania konieczne: Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych Wymagania dodatkowe: Wykształcenie: zasadnicze branżowe,...

  • Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach

  • Kiełpino
  • 2024-05-16

Pomoc kuchenna

zgodnie ze stanowiskiem, godz. pracy 7-15 Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne:

  • Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku

  • Dębnica Kaszubska
  • 2024-05-16