Pracownik budowlany

Powiatowy Urząd Pracy w Człuchowie
Miejsce pracy: Człuchów
Numer: StPr/24/0304
OBOWIĄZKI:
Prace ogólnobudowlane , praca w delegacji.
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Doświadczenie mile widziane .

Miejsce pracy:

Człuchów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Człuchowie

Podobne ogłoszenia:

Robotnik budowlany

Prace budowlane i remontowo-budowlane .Wyburzaniemurowanie układanie kostki brukoweji ocieplenia budynków. Wymagania konieczne: Wykształcenie: gimnazjalne Wymagania inne:

  • Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach

  • Węsiory
  • dzisiaj

Prace na budowie Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:

  • Gdańsk
  • dzisiaj

Pracownik budowlany do wykończeń i remontów

Szpachlowanie, malowanie oraz montaż ścianek karton-gips. Układanie paneli ściennych, podłogowych, montaż listew przypodłogowych, drzwiowych, sztukaterii ściennej, drzwi oraz okien. Prace elektryczne, hydrauliczne, układanie płytek...

  • Gdański Urząd Pracy

  • Gdańsk
  • wczoraj