Technik organizacji produkcji

Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Gdańskim
Miejsce pracy: Piaskowiec
Numer: StPr/24/0425
OBOWIĄZKI:
Oferta stażu skierowana do osób bezrobotnych zarejestrowanych w tutejszym Urzędzie. Zdobycie umiejętności oraz wiedzy z zakresu planowania i organizacji procesów produkcji z wykorzystaniem zaawansowanych narzędzi informatycznych. Zdobycie/ rozszerzenie umiejętności użycia MS Exell w przetwarzaniu dużych źródeł danych produkcyjnych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne

Wymagania inne:

mile widziani studenci kierunków technicznych, obsługa komputera ( MS Office, w szczególności Exell)

Miejsce pracy:

Piaskowiec

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Gdańskim