Pomocniczy robotnik budowlany

Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie
Miejsce pracy: Miłobądz
Numer: StPr/24/0454
OBOWIĄZKI:
prace ogólnobudowlane, pracodowaca zobowiązał się każdorazowo przeszkolić skierowną osobę.
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Miłobądz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie

prace pomocnicze przy robotach ogólnobudowlanych. Wymagania dodatkowe: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: współpraca

  • Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach

  • Podjazy
  • wczoraj

Robotnik budowlany

Malowanie, szpachlowanie, tynkowanie, wykończeniówka, elektryka, hydraulika. Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Wymagania inne: Kwalifikacje pożądane:doświadczenie w pracach...

  • Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni

  • Kwidzyn
  • 2024-05-12

Pracownik budowlany

prace ogólnobudowlane, gipsowanie ścian, układanie glazury, terakoty, kamienia, malowanie itp. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne: Mile widziane doświadczenie zawodowe

  • Powiatowy Urząd Pracy w Człuchowie

  • Człuchów