Spedytor

Portal Praca.pl to jeden z największych portali pracy w Polsce. Działamy jako agencja zatrudnienia, numer certyfikatu 29884.

Spedytor
Miejsce pracy: Gdynia
Zakres obowiązków:
  • Szukanie nowych klientów i zleceń spedycyjnych,
  • Rozbudowa sieci podwykonawców,
  • Zarządzanie transportem u klientów,
  • Koordynacja pracy przewoźników,
  • Kontrola zleceń,
  • Rozwiązywanie problemów,
  • Obsługa dokumentacji.
Wymagania:
Pracodawca oferuje:
  • Umowa o pracę,
  • Dobre wynagrodzenie i premie,
  • Praca w dni robocze 9-17,
  • Dofinansowanie do karty sportowej,
  • Ubezpieczenie grupowe i medyczne,
  • Wsparcie w rozwoju zawodowym.