Kosmetyczka - stylistka paznokci

Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie
Miejsce pracy: Rumia
Numer: StPr/24/0757
OBOWIĄZKI:
- Dbanie o czystość w gabinecie- Dezynfekcja i sterylizacja narzędzi - Przygotowanie stanowiska pracy- Rozwinięcie umiejętności z zakresu manicure i pedicure (manicure biologiczny, hybrydowy, żelowy, zdobienia)- Wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych na twarz
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Rumia

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie