Pracownik sprzątający

Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni
Miejsce pracy: Gdynia
Numer: StPr/24/0541
OBOWIĄZKI:
Wykonanie w sposób samodzielny , bez nadzoru i kierowania ze strony zleceniodawcy prac porządkowych polegających nasprzątaniu i utrzymaniem właściwego stanu czystości pomieszczeń budynków i obiektów przemysłowych. Zleceniobiorcazobowiązany jest wykonać powierzone prace z dołożeniem należytej staranności. Przestrzegania zasad etyki, ergonomiioraz przepisów bhp, ochrony ppoż. i ochrony środowiska wymaganych na stanowisku.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

Wymagana dyspozycyjność oraz stan zdrowia pozwalający na wykonywanie powierzonych zadań.

Miejsce pracy:

Gdynia

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 28,1 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni