Asystent nauczyciela przedszkola

Powiatowy Urząd Pracy w Chojnicach
Asystent nauczyciela przedszkola
Miejsce pracy: Chojnice
Numer: StPr/24/0362
OBOWIĄZKI:
Dbanie o porządek w placówce, pomoc nauczycielowi w przedszklonych czynnościach.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące


Wymagania dodatkowe:

Uprawnienia: książeczka sanitarno-epidemiologiczna


Wymagania inne:

zdolnośc organizacji 34.2024.JJ

Miejsce pracy:

Chojnice


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chojnicach

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Opiekunka w żłobku / klubie dziecięcym

Opieka nad dziećmi. Czynności higieniczne. Planowanie i prowadzenie prostych zajęć, animacji, przygotowywanie planu, sprawdzanie obecności. Kontakt z rodzicami poprzez aplikację internetową oraz e-mail. Prowadzenie zabaw na dworze, spacery do...

  • Gdański Urząd Pracy

  • Gdańsk
  • 2024-04-25

Opiekunka dziecięca/ pomoc opiekunki dziecięcej

- Dbanie o czystość i porządek w placówce - Wykonywanie oraz pomoc dzieciom przy czynnościach higienicznych,samoobsługowych- Przygotowanie i sprzątanie po posiłkach - Pomoc w opiece nad dziećmi podczas zajęć, zabaw swobodnych oraz na...

  • Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie

  • Reda
  • 2024-04-19

Asystent nauczyciela przedszkola / pomoc nauczyciela przedszkola

pomoc nauczycielowi przedszkola w organizowaniu i prowadzeniu pracy opiekuńczo-wychowawczej, spełnianie w stosunku do dzieci czynności obsługowych, uczestniczenie w wycieczkach i spacerach dzieci, organizowanie wypoczynku dzieci, utrzymywanie w...

  • Powiatowy Urząd Pracy w Bytowie

  • Bytów
  • 2024-04-16