Brukarz

Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie
Brukarz
Miejsce pracy: Kowale
Numer: StPr/24/0414
OBOWIĄZKI:
układanie kostki brukowej, obrzeży, krawężników, wykonywanie podbudowy
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Kowale

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie

Podobne ogłoszenia:

Brukarz

Układanie,naprawianie,rozbieranie,wykończenie nawierzchni brukowej ulic i ciągu pieszych ,budowa ogrodzeń. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:

  • Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach

  • Brodnica Dolna
  • 2024-04-19

Brukarz

układanie nawierzchni z kostki brukowej, naprawienie i wykończenie nawierzchni brukowej, wykończenie pod budowy Wymagania inne: wykształcenie zawodowe mile widziane, ogólna sprawność fizycznaProjekt Aktywizacja osób młodych pozostających...

  • Powiatowy Urząd Pracy w Kwidzynie

  • Klecewko
  • 2024-04-16

Brukarz

pomoc przy remoncie dróg, kładzeniu kostki, prace porządkowe, prace fizyczne Wymagania dodatkowe: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: BRAK 26.2024.MK)

  • Powiatowy Urząd Pracy w Chojnicach

  • Chojniczki
  • 2024-04-08