Spedytor

Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni
Spedytor
Miejsce pracy: Gdynia
Numer: StPr/24/0538
OBOWIĄZKI:
Organizacja transportu, odbieranie telefonów, praca na komputerze w tym na giełdach transportowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania inne:

Kwalifikacje niezbędne:- doświadczenie w spedycji

Miejsce pracy:

Gdynia

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni