Mechanik/ piaskarz

Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie
Mechanik/ piaskarz
Miejsce pracy: Rumia
Numer: StPr/23/1371
OBOWIĄZKI:
Naprawa samochodów, konserwacja samochodów, wymiana podzespołów eksploatacyjnych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, kierunek: mechanik pojazdów samochodowych
Uprawnienia: prawo jazdy kat B


Wymagania inne:

umiejętność lakierowania

Miejsce pracy:

Rumia


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Mechanik

Oferujemy profesjonalne przeszkolenie i wdrożenie na stanowisko technika serwisu (praca zmianowa) . Główne zadania na stanowisku: Dokonywanie diagnoz oraz awaryjnych i bieżących napraw urządzeń Dbałość o wysoką jakość wykonywanej...

  • Emtor Spółka z o.o.

  • Gdańsk
  • wczoraj

Mechanik

Oferujemy profesjonalne przeszkolenie i wdrożenie na stanowisko technika serwisu. Główne zadania na stanowisku: Naprawy mechaniczne zawieszeń, hamulców, masztów oraz układów hydraulicznych wózków widłowych Wymagania: Zdolności manualne...

  • Emtor Spółka z o.o.

  • Słupsk
  • wczoraj

Mechanik samochodów osobowych

Mechanik samochodów osobowych Wymagania inne:

  • Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach

  • Kamela
  • 2024-04-30