Pracownik biurowy

Gdański Urząd Pracy
Miejsce pracy: Gdańsk
Numer: StPr/24/3464
OBOWIĄZKI:
STAŻ ZORGANIZOWANY PRZEZ GUP.Pomoc w udzielaniu informacji osobom bezrobotnym. Informowanie bezrobotnych o przysługujących im prawach i obowiązkach. Kierowanie klientów do odpowiednich komórek urzędu. Współpraca z innymi komórkami GUP. Zapoznanie się z dokumentacją doradcy zawodowego oraz pośrednika pracy związaną z obsługą osoby bezrobotnej. Obsługa elektronicznych nośników informacji, prowadzenie korespondencji. Wysyłanie korespondencji. Kontakt telefoniczny z klientami.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania inne:

znajomość obsługi komputera.

Miejsce pracy:

Gdańsk

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy