Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach
Sprzedawca
Miejsce pracy: Borkowo
Numer: StPr/24/0461
OBOWIĄZKI:
Realizowanie i koordynowanie działań w zakresie wsparcia sprzedaży projektowanie kampanii sprzedażowych i promocyjnych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Borkowo


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Sprzedawca - Doradca Klienta w salonie marki Bytom

Do Twoich zadań należeć będzie: obsługa Klienta, aktywna sprzedaż naszych produktów, dbanie o ekspozycję towaru, budowanie pozytywnego wizerunku marki. Dołącz do nas, jeśli: łatwo nawiązujesz kontakty, a praca z ludźmi i możliwość...

  • VRG S.A.

  • Gdańsk, Galeria Bałtycka
  • dzisiaj

Pracownik Sprzedaży Mięso / Mrożonki

Do Twoich głównych zadań będzie należało: Profesjonalne doradztwo i codzienna obsługa Klientów. Sprawne uzupełnianie towaru na półkach. Dbanie o dostępność asortymentu na półkach oraz o dobre oznakowanie cenowe i ekspozycję...

  • MAKRO Cash and Carry Polska S.A.

  • Gdynia, ul. Hutnicza 8
  • dzisiaj

Doradca Klienta / Sprzedawca

Do głównych zadań na tym stanowisku będzie należało: Zapewnienie najwyższego poziomu standardu obsługi Klienta; Realizacja sprzedaży; Utrzymywanie standardu ekspozycji; Przyjmowanie i koordynowanie procesu indywidualnych zamówień mebli...

  • AGATA Spółka Akcyjna

  • Gdańsk
  • dzisiaj