Recepcjonista/recepcjonistka

Gdański Urząd Pracy
Miejsce pracy: Gdańsk
Numer: StPr/24/3349
OBOWIĄZKI:
Obsługa klienta, meldowanie i wymeldowanie, obsługa kasy fiskalnej. Praca od poniedziałku do niedzieli, w godzinach 7-15, 14-22 (zgodnie z grafikiem ustalonym z pracodawcą).
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

miła aparycja, wysoka kultura osobista, umiejętność obsługi komputera oraz zaangażowanie w wykonywane obowiązki. Mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Miejsce pracy:

Gdańsk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy