Dellner jest światowym liderem w produkcji systemów łączących pociągi. Dostarczamy sprzęgi, przejścia międzywagonowe, adaptery, systemy zarządzania energią zderzenia oraz globalne usługi posprzedażne dla wszystkich wiodących operatorów i producentów taboru szynowego.

Posiadamy ponad 82-letnie doświadczenie w tworzeniu bezpiecznych i niezawodnych połączeń oraz dostarczaniu naszym klientom najnowocześniejszych rozwiązań. Firma zatrudnia obecnie ponad 1000 pracowników w 20 filiach w 14 krajach na całym świecie.

Dellner Sp. z o.o. w Polsce zajmuje się produkcją jednostkową części, montażem finalny sprzęgów oraz świadczeniem usług serwisowych na terenie Polski i Europu Środkowo-Wschodniej, a także odpowiedzialny jest za produkcję seryjną komponentów mechanicznych i elektrycznych do sprzęgów.
Monter
Miejsce pracy: Miszewko
Zakres zadań na stanowisku obejmuje:

Osoba zatrudniona na stanowisku będzie odpowiedzialna za montowanie urządzeń mechanicznych zgodnie z dokumentacją rysunkową.

Oczekiwania wobec kandydatów:
  • Zdolności manualne
  • Gotowość do pracy w trybie II-zmianowym (od poniedziałku do piątku 6-14; 14-22)
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • Dokładność i skrupulatność.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Nowoczesny obiekt z bogatym zapleczem socjalnym i parkingiem
  • Dofinansowanie dojazdów do pracy
  • Szeroką gamę benefitów (m.in. opieka medyczna, karta sportowa, dofinansowanie posiłków)
  • Dodatkowe świadczenie socjalne (np. dofinansowanie wypoczynku)
  • Dodatkowe 2 dni wolne od pracodawcy (Wielki Piątek i Wigilia)
  • Możliwość poszerzania i rozwijania własnych kompetencji
  • Program wdrożenia na stanowisko