Portier

Powiatowy Urząd Pracy w Chojnicach
Portier
Miejsce pracy: Chojnice
Numer: StPr/24/0365
OBOWIĄZKI:
obchód budynku, wydawanie kluczy, obsługa telefonu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe


Wymagania inne:

35.2024.RM

Miejsce pracy:

Chojnice


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chojnicach

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Palacz - Portier

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za: obsługa kotłowni węglowej, obsługa portierni, dozór zakładu, odpowiedzialność za obsługę kotłów C.O. połączonej z codziennym przeglądem instalacji grzewczej, dbałość o...

  • Zakłady Odzieżowe Wybrzeże S.I.

  • Gdynia
  • 2024-05-02

Palacz - Portier

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za: obsługa kotłowni węglowej, obsługa portierni, dozór zakładu, odpowiedzialność za obsługę kotłów C.O. połączonej z codziennym przeglądem instalacji grzewczej, dbałość o...

  • Zakłady Odzieżowe Wybrzeże S.I.

  • Gdynia
  • 2024-04-09