Higienistka stomatologiczna

Powiatowy Urząd Pracy w Kościerzynie
Miejsce pracy: Kościerzyna
Numer: StPr/24/0292
OBOWIĄZKI:
-pomoc i usprawnienie pracy stomatologa,-przygotowanie miejsca pracy i pacjenta do zabiegów,-asysta stomatologowi przy zabiegach,-samodzielne wykonywanie niektórych zabiegów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Higienistka stomatologiczna* (wymagany staż - lata: 2)
Wykształcenie: pomaturalne/policealne, kierunek: higienistka stomatologiczna

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Kościerzyna

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 950 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kościerzynie