Pracownik utrzymania czystości/ osoba sprzątająca

Gdański Urząd Pracy
Miejsce pracy: Gdańsk
Numer: StPr/24/3343
OBOWIĄZKI:
Sprzątanie apartamentów w wynajmie krótkoterminowym oraz apartamentów prywatnych na terenie Gdanska, odbieranie prania oraz utrzymanie porządku na powierzchniach wspólnych. Praca od poniedziałku do niedzieli, w godzinach 8-16 (według grafiku ustalonego z pracodawcą).
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

mile widziane doświadczenie na danym stanowisku oraz prawo jazdy kat. B.

Miejsce pracy:

Gdańsk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 36 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy