Monter rusztowań

Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni
Monter rusztowań
Miejsce pracy: Gdynia
Numer: StPr/24/0520
OBOWIĄZKI:
montaż oraz demontaż rusztowań budowlanych z zachowaniem niezbędnych zasad bezpieczeństwa
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe


Wymagania inne:

Wymagane doświadczenie zawodowe oraz umiejętność montażu i demontażu rusztowań.

Miejsce pracy:

Gdynia


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 27,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Monter instalacji i urządzeń sanitarnych

montaż instalacji sanitarnych Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:

  • Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni

  • Somonino
  • wczoraj

Monter stolarki otworowej

- MONTAŻ I DEMONTAŻ STOLARKI OTWOROWEJ- SERWIS- NAPRAWA - REGULACJA Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze branżowe Wymagania inne:

  • Powiatowy Urząd Pracy w Pucku

  • Leśniewo
  • 2024-05-04

Monter sieci i urządzeń telekomunikacyjnych

montowanie, utrzymywanie, uruchamianie linii sieci telekomunikacyjnych Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne:

  • Powiatowy Urząd Pracy w Sztumie z siedzibą w Dzierzgoniu

  • Krastudy
  • 2024-05-02