Specjalista do spraw surowców i logistyki

Powiatowy Urząd Pracy w Człuchowie
Miejsce pracy: Człuchów
Numer: StPr/24/0324
OBOWIĄZKI:
wyszukiwanie, analiza i pozyskiwanie dostępnych na rynku surowców do produkcji biogazu,planowanie, organizowanie i kontrolowanie zakupów, sprzedaży i transportu surowców do produkcji biogazu,planowanie, organizowanie i kontrolowanie sprzedaży i transportu produktów z produkcji biogazu,analiza aktualnych wymagań formalnych i technicznych w zakresie zakupu, sprzedaży i transportu surowców do produkcji biogazu,analiza aktualnych wymagań formalnych i technicznych w zakresie sprzedaży i transportu produktów z produkcji biogazu,przygotowywanie, kompletowanie i archiwizacja wszelkich niezbędnych dokumentów oraz danych związanych z zakupami, sprzedażą i transportem surowców i produktów,uzyskiwanie wszelkich niezbędnych dokumentów, decyzji administracyjnych, postanowień i zezwoleń związanych z zakupem, sprzedażą i transportem surowców i produktów,współpraca z dostawcami surowców, odbiorcami produktów i firmami transportowymi,odbywanie wyjazdów służbowych związanych z zakupem, sprzedażą i transportem surowców i produktów,współpraca z działami wewnętrznymi firmy,raportowanie do bezpośredniego przełożonego wyników pracy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), techniczne
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

Wymagania :wykształcenie wyższe techniczne (rolnictwo, produkcja, inżynieria środowiska lub pokrewne),umiejętność obsługi komputera i praktyczna znajomość pakietu MS Office,umiejętność pracy w zespole,umiejętność analitycznego/logicznego rozwiązywania problemów, jednocześnie przejawiając determinację i pomysłowość,samodzielność, dokładność, odpowiedzialność i zaangażowanie,znajomość języka angielskiego. Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowiskuFIRMA OFERUJE:umowa o pracę,atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wiedzy i doświadczenia,niezbędne narzędzia pracy,możliwość rozwoju zawodowego,przyjazną atmosferę pracy,atrakcyjne warunki zatrudnienia.MIEJSCE WYKONYWANEJ PRACY: biuro lokalne w Człuchowie oraz wyjazdy do firm współpracujących.

Miejsce pracy:

Człuchów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Człuchowie