Handlowiec

Powiatowy Urząd Pracy w Lęborku
Handlowiec
Miejsce pracy: Lębork
Numer: StPr/24/0312
OBOWIĄZKI:
w/g programu stażu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Lębork

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lęborku

Podobne ogłoszenia:

Handlowiec ds. OZE

Opis stanowiska: aktywne pozyskiwanie klientów na pompy ciepła, panele fotowoltaiczne, banki energii oraz modernizację budynków realizowanie planów sprzedażowych podpisywanie umów obecność w szkoleniach branżowych organizowanych przez...

  • Sistemo Energy

  • Gdańsk
  • 2024-05-14

Technik handlowiec/ account manager

- Rozmowa telefoniczna z potencjalnymi klientami- Obsługa klientów- Pozyskiwanie nowych klientów- Rezalizacja transakcji kupna i sprzedaży- Organizacja dzialaności handlowej przedsiębiorstwa- Przygotowanie ofert handlowych- Opracowanie...

  • Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie

  • Rumia
  • 2024-05-12

Handlowiec

w/g programu stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe Wymagania inne:

  • Powiatowy Urząd Pracy w Lęborku

  • Lębork