Pracownik ds. obsługi klienta

Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie
Pracownik ds. obsługi klienta
Miejsce pracy: Reda
Numer: StPr/24/0409
OBOWIĄZKI:
Praca biurowa, obsługa klienta, sprzedaż, wycena, negocjacje handlowe, obsługa komputera, wyjazdy na spotkania.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B


Wymagania inne:

- znajomość języka angielskiego

Miejsce pracy:

Reda


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Specjalista / Specjalistka ds. Obsługi Klienta z językiem niemieckim

Miejsce pracy: Praca 100% zdalna (z terenu Polski) Do twoich zadań należeć będzie: Telefoniczna i mailowa obsługa klienta zgodna z najwyższymi standardami; Dążenie do osiągania wyznaczonych przez managerów wskaźników zadowolenia...

  • Foundever

  • Gdańsk
  • dzisiaj

Specjalista ds. obsługi klienta z językiem holenderskim

Zakres obowiązków: Codzienny kontakt z klientami w języku holenderskim; Profesjonalne wsparcie klientów i rozwiązywanie ich problemów drogą mailową oraz telefoniczną; Dbałość o wysoki standard obsługi klienta; Dbałość o pozytywny...

  • Praca.pl Sp. z o.o.

  • Gdańsk
  • dzisiaj

Specjalista / Specjalistka ds. Obsługi klienta z językiem polskim

Praca zdalna Poszukujemy osoby, która będzie wspierać naszych pacjentów zmagających się z cukrzycą. Utrudnia ona życie wielu osobom, ale rozwiązanie proponowane przez naszego partnera sprawia, że staje się ono dużo prostsze. Do twoich...

  • Foundever

  • dzisiaj