Pracownik fizyczny

Portal Praca.pl to jeden z największych portali pracy w Polsce. Działamy jako agencja zatrudnienia, numer certyfikatu 29884.

Pracownik fizyczny
Miejsce pracy: Gdańsk
Opis stanowiska:
  • Prace gospodarcze
  • Dbanie o porządek
  • Obsługa prostych maszyn i urządzeń
  • Przeprowadzanie drobnych napraw i konserwacji
  • Wykonywanie prac pomocniczych
Wymagamy:
  • Dobrej kondycji fizycznej
  • Motywacji
  • Zaangażowania w wykonywaną pracę
  • Sumienności i odpowiedzialności
Oferujemy:
  • Umowę o pracę na pełny etat
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Robotnik przygotowujący drewno

Zgodnie ze stanowiskiem pracy Wymagania inne:

  • Powiatowy Urząd Pracy w Rypinie

  • Warszawa
  • 2024-04-30

Ładowacz nieczystości stałych i płynnych

Realizacja prac zleconych przez przełożonego w zakresie odbioru odpadów komunalnych opróżnianie koszy z odpadami komunalnymi od mieszkańców oraz utrzymanie czystości Wymagania inne:

  • Powiatowy Urząd Pracy w Starogardzie Gdańskim

  • Skarszewy
  • 2024-04-30

Pomocnik kierowcy - Operatora pojazdu ssąco-płuczącego WUKO

Czyszczenie, udrażnianie sieci kanalizacyjnej i przepompowni ścieków Usuwanie awarii i zatorów w rurociągach Obsługa zabudowy specjalistycznej zamontowanej na samochodzie do czyszczenia kanalizacji Konserwacja, przeglądy sieci kanalizacyjnych...

  • REMONDIS Hydrokan Sp. z o.o.

  • Gdańsk
  • 2024-04-30