Lektor języka angielskiego ze znajomością arabskiego

Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie
Miejsce pracy: Rumia
Numer: StPr/24/0565
OBOWIĄZKI:
Prowadzenie komunikacji z dziećmi i pracownikami w zespole w języku angielskim, przygotowywanie lekcji języka angielskiego oraz projektów międzynarodowych, współpraca z zespołami międzynarodowymi w tym z pracownikami posługującymi się językiem arabskim.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: pomaturalne/policealne
Język: arabski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Uprawnienia: bardzo dobra znajomość pakietu Office (Excel, Word)
Uprawnienia: język angielski
Uprawnienia: Opiekun dzieci i osób starszych

Wymagania inne:

[Inne] : umiejetnosc pracy z dziecmi, znajomosc innych jezykow obcych wskazana

Miejsce pracy:

Rumia

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 6 850 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie