Pakowacz ręczny

Powiatowy Urząd Pracy w Starogardzie Gdańskim
Miejsce pracy: Zduny (pow. starogardzki, gm. Starogard Gdański), Zduny
Numer: StPr/24/0322
OBOWIĄZKI:
Czynności związane z pakowaniem, transportowaniem i pakowaniem towarów, pakowanie produktów gotowych i półproduktów, zabezpieczanie i przygotowywanie wyrobów do transportu,układanie produktów zgodnie z zamówieniem, pakowanie i komplementacja towarów, sprawdzanie jakości poszczególnych surowców i produktów zgodnie z dokumentacją asortymentową, pakowanie produktów zgodnych jakościowo do kartonu zgodnie z kartą logistyczną , oznaczanie kartonów zbiorczych numerami kontrolno-jakościowymi, informowanie o wszelkich nieprawidłowościach i brakach bezpośrednio przełożonego, proste prace magazynowe, oraz inne zadania pokrewne.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Zduny

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 27,7 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Starogardzie Gdańskim