Kasjer - sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni
Miejsce pracy: Gdynia
Numer: StPr/24/0488
OBOWIĄZKI:
Bezpośrednia obsługa klientaObsługa kasy fiskanej, terminala płatniczego, wagi drukującej
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: znajomość branży spożywczej
Uprawnienia: obsługa terminala płatniczego
Uprawnienia: obsługa kasy fiskalnej

Wymagania inne:

Wymagany min. 1 mc doświadczenia zawodowego.

Miejsce pracy:

Gdynia

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 27,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni