Instruktor kulturalno-oświatowy

Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach
Miejsce pracy: Sulęczyno
Numer: StPr/24/0288
OBOWIĄZKI:
1. Pomoc w organizacji wystaw, imprez kulturalnych; 2. Pomoc w organizacji zajęć dla dzieci i młodzieży; 3. Zamówienia materiałów do organizacji zajęć; 4. Kontakt z organizatorem, bieżąca współpraca z Urzędem Gminy w zakresie dokumentacji biurowej; 5. Praca biurowa, opisywanie faktur, pieczętowanie i układanie;6. Robienie fotorelacji podczas imprez organizowanych przez GOK;7. Zamieszczanie fotorelacji na FB; 8. Redagowanie artykułów do gazetki gminnej; 9. Zamieszczanie informacji na stronie www GOKu.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

[Minimalne kwalifikacje niezbędne do podjęcia stażu na danym stanowisku] : obsługa komputera, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole[Predyspozycje psychofizyczne i zdrowotne] : brak

Miejsce pracy:

Sulęczyno

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach