Opiekunka dziecięca

Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach
Miejsce pracy: Sierakowice
Numer: StPr/24/0256
OBOWIĄZKI:
1. Pomoc przy dzieciach;2. Organizowanie zabaw rozwojowych;3. Zapewnienie bezpieczeństwa dzieciom;4. Podawanie posiłku;5. Usypianie dzieci;6. Ubieranie dzieci;7. Porządkowanie sali;8. Zabawy na dworze;9. Przygotowywanie prac dydaktycznych;10. Osoba podczas odbywania stażu pozna metody pracy z dziećmi z zaburzeniami SI;12. Pomoc przy organizacji zabaw z sensoplastyki, czyli zabawy z ciastoliną, piankoliną, piaskiem kinetycznym, poprzez ugniatanie, dotykanie różnych faktur;13. Osoba podczas stażu nauczy się dostrzegać niepokojące sygnały u dzieci, świadczące o nieprawidłowym odbieraniu bodźców sensorycznych przez układ nerwowy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe

Wymagania inne:

[Minimalne kwalifikacje niezbędne do podjęcia stażu na danym stanowisku] : badanie senepidowskie[Predyspozycje psychofizyczne i zdrowotne] : Cierpliwość, empatia, spostrzegawczość, komunikatywność

Miejsce pracy:

Sierakowice

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach