Doradca klienta

Powiatowy Urząd Pracy w Sztumie z siedzibą w Dzierzgoniu
Doradca klienta
Miejsce pracy: Malbork
Numer: StPr/24/0143
OBOWIĄZKI:
doradca klienta
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Doradca klienta (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Malbork


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sztumie z siedzibą w Dzierzgoniu

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Doradca Klienta

Zapewnimy Ci: średnie wynagrodzenie w okolicach 6100 zł brutto (podstawa + premia sprzedażowa), ale zauważ, że: ok. 10% naszych Doradców zarabia powyżej 9 tys. zł ponad 20% zarabia 7 – 8 tys. zł sam/a zdecydujesz, w której grupie...

  • Adreams M. Smerda Sp.k.

  • Tczew
  • wczoraj

Doradca Klienta

Zapewnimy Ci: średnie wynagrodzenie w okolicach 6100 zł brutto (podstawa + premia sprzedażowa), ale zauważ, że: ok. 10% naszych Doradców zarabia powyżej 9 tys. zł ponad 20% zarabia 7 – 8 tys. zł sam/a zdecydujesz, w której grupie...

  • Adreams M. Smerda Sp.k.

  • Słupsk
  • wczoraj

Doradca Klienta na rynek niemiecki

Oferujemy: Możliwość współpracy z wiodącymi partnerami w biznesie Kompleksowe szkolenie produktowe i intensywne wdrożenie Wewnętrzne szkolenia i możliwości kształcenia się Praca zdalna lub w biurze Bardzo dobre połączenie biura z...

  • Competence Call Center member of TELUS International

  • Gdańsk, Olivia Business Centre
  • wczoraj