Technik w dziale utrzymania ruchu

O firmie Belbal Sp. z o. o

W Belbal produkujemy balony i wykonujemy na nich nadruk od 1984 roku.

Nasza historia jest zakorzeniona w ambicji zaprojektowania idealnego balonu dla sektora detalicznego i reklamowego. Poprzez prawie 40 lat ciężkiej pracy i poświęcenia, Belbal stał się dziś wiodącym globalnym graczem zarówno w branży promocji jak i rozrywkowej, co potwierdzają nasi klienci w ponad 70 krajach na całym świecie.

Główna siedziba firmy znajduje się w Antwerpii, w Belgii. Obecnie Belbal zatrudnia około 200 osób w Tczewie, w Polsce. Belbal posiada certyfikaty ISO i FSC oraz jest członkiem Sedex, co jest dowodem na jego jakość, etykę i ambicje zrównoważonego rozwoju.
Miejsce pracy: Rokitki (pow. tczewski, gm. Tczew)
Twoje obowiązki
  • Usuwanie awarii maszyn, linii produkcyjnych oraz pozostałych urządzeń na produkcji
  • Diagnozowanie usterek, ich analizowanie oraz poszukiwanie źródła przyczyny ich występowania
  • Proponowanie rozwiązań mających na celu poprawę funkcjonowania maszyn, urządzeń jak i uniknięcie występowania problemów w przyszłości
  • Wykonywanie prac konserwujących mających na celu prawidłowe działanie linii produkcyjnych/maszyn
  • Techniczne wsparcie pracowników produkcji
Nasze oczekiwania
  • Doświadczenie
    • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie
    • Zasadnicza szkoła zawodowa, Technikum kierunkowe
  • Inne
    • Gotowość do pracy w trybie 3 zmianowym (6-14; 14-22; 22-6)
    • Sumienność oraz dobra organizacja pracy
    • Samodzielność, dokładność
    • Dyspozycyjność, kreatywność, zaangażowanie
    • Zmysł techniczny, zdolności manualne
    • Znajomość budowy i zasad działania maszyn oraz urządzeń produkcyjnych
    • Mile widziane uprawnienia SEP Gr I i II
    • Umiejętności ślusarskie (obróbka metali, zarówno ręczna jak i przy użyciu maszyn)
Oferujemy
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Ciekawą, odpowiedzialną pracę w międzynarodowym zespole
  • Atmosferę w pracy opartą na współpracy i zaangażowaniu
  • Możliwość rozwoju zawodowego
Benefity
  • Prywatna opieka medyczna – TU Zdrowie
  • PPK
  • Ubezpieczenie grupowe PZU
  • MultiSport
  • Świadczenia z ZFŚS
  • Dopłata do wypoczynku
  • Mikołajkowe
  • Owoce
Prosimy o umieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: „Zgodnie z art. 6 ust 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu potrzeb obecnej i przyszłych rekrutacji."

Administratorem danych osobowych jest Belbal Sp. z o.o.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.