Pomocnik dekarza - blacharza

Powiatowy Urząd Pracy w Pucku
Pomocnik dekarza - blacharza
Miejsce pracy: Leśniewo
Numer: StPr/24.0176
OBOWIĄZKI:
- wykonywanie pokryć dachowych- obróbek dekarskich i blacharskich
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze branżowe, budowlane


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Leśniewo


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pucku

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Dekarz

Pokrywanie dachu dachówkami, obróbka kominów, montaż okien dachowych, konserwacja dachów i ich naprawa. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne: Dobra organizacja pracy. (28.2024.JK)

  • Powiatowy Urząd Pracy w Chojnicach

  • Chojniczki
  • 2024-04-19

Dekarz

Prace dekarskie i budowlane Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne: doświadczenie mile widziane

  • Powiatowy Urząd Pracy w Pucku

  • Luzino
  • 2024-04-15

Dekarz

Prace dekarskie Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:

  • Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach

  • Rybaki (pow. kartuski, gm. Somonino), Rybaki
  • 2024-04-07