Pracownik obróbki drewna w manufakturze (drobne prace stolarskie)

Powiatowy Urząd Pracy w Kościerzynie
Pracownik obróbki drewna w manufakturze (drobne prace stolarskie)
Miejsce pracy: Kalisz (pow. kościerski, gm. Dziemiany), Kalisz
Numer: StPr/24/0139
OBOWIĄZKI:
-
WARUNKI PRACY:
Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe


Wymagania inne:

- mile widziane zdolności manualne

Miejsce pracy:

Kalisz


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 27,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kościerzynie

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Stolarz

Stawka godzinowa 30 zł brutto + premia Wymagania: Doświadczenie w zawodzie stolarza Znajomość elektronarzędzi i maszyn stolarskich Czytanie rysunku technicznego Sumienność

  • Lignus sp. z o.o.

  • Gdańsk
  • 2024-05-01

Stolarz meblowy

Stolarz meblowy Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Wymagania inne:

  • Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach

  • Kiełpino
  • 2024-04-30

Stolarz

Wykonywanie drewnianych elementów stolarki budowlanej Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne:

  • Powiatowy Urząd Pracy w Bytowie

  • Tuchomie
  • 2024-04-30