Asystent nauczyciela języka angielskiego i języka hiszpańskiego w szkole

Powiatowy Urząd Pracy w Kościerzynie
Miejsce pracy: Kościerzyna
Numer: StPr/24/0248
OBOWIĄZKI:
-pomoc nauczycielowi języka obcego w prowadzeniu zajęć dydaktycznych,-konwersacja z uczniami wyłącznie w języku obcym
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Język: hiszpański, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Wymagania inne:

-preferowane osoby w trakcie studiów,-doświadczenie w pracy z dziećmi co najmniej 1 rok.

Miejsce pracy:

Kościerzyna

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kościerzynie