Kierowca pojazdu poniżej 3,5 tony

Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach
Kierowca pojazdu poniżej 3,5 tony
Miejsce pracy: Kiełpino
Numer: StPr/24/0376
OBOWIĄZKI:
KIEROWANIE POJAZDEM W ROLI "PILOTA"- PILOTOWANIE PRZEOWZU ŁADUNKÓW PONADNORMATYWNYCH PO TERENIE CAŁEJ EUROPY.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: prawo jazdy kat B


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Kiełpino


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Kierowca / konwojent

rozwożenia towaru Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Wymagania inne:

  • Powiatowy Urząd Pracy w Bytowie

  • Bytów
  • wczoraj

Kierowca - Operator pojazdu ssąco-płuczącego WUKO

Prowadzenie pojazdów ciężarowych – WUKO, ciągnik siodłowy z naczepą Czyszczenie, udrażnianie sieci kanalizacyjnej i przepompowni ścieków Usuwanie awarii i zatorów w rurociągach Obsługa zabudowy specjalistycznej zamontowanej na...

  • REMONDIS Hydrokan Sp. z o.o.

  • Gdańsk
  • 2024-04-23

Kierowca / Magazynier

Wymagania: prawo jazdy kat. B, umiejętność pracy w zespole. dyspozycyjność, zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzone obowiązki, mienie, towar

  • Firma Handlowa Tuksi Adam Tukanowicz

  • Gdynia
  • 2024-04-21