Pomocnik montera urządzeń sanitarnych

Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie
Pomocnik montera urządzeń sanitarnych
Miejsce pracy: Rożental
Numer: StPr/24/0328
OBOWIĄZKI:
wykonywanie prac przy instalacji i urządzeniach sanitarnych. Pracodawca każdorazowo zobowiązał się przeszkolić skierowanego kandydata.
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

pracodawca zobowiązał się każdorawowo przeszkolić skierowanego kandydata

Miejsce pracy:

Rożental


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Monter Rurociągów

prace rurarsko - monterskie, makietowanie rur, wymiana. mile widziana znajomość rysunku technicznego, doświadczenie stoczniowe / statkowe, umiejętność sczepiania.

  • P.P.U.H. Ruroserw inż. Ryszard Szmit

  • Gdańsk, ul. Marynarki Polskiej 59
  • dzisiaj

Monter Kadłubów

mile widziana umiejętność czytania rysunku technicznego, palenia i sczepiania.

  • PPUH RUROSERW INŻ. RYSZARD SZMIT

  • Gdańsk, ul. Marynarki Polskiej 59
  • dzisiaj

Monter instalacji i urządzeń sanitarnych

montaż instalacji sanitarnych Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:

  • Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni

  • Somonino
  • wczoraj