Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie
Magazynier
Miejsce pracy: Tczew
Numer: StPr/24/0337
OBOWIĄZKI:
- Realizacja powierzonych czynności na obszarze magazynu- Rozładunek materiałów i komponentów- Załadunek wyrobów gotowych- Transport wewnętrznyOsoby zainteresowane ofertą pracy proszone są o przesłanie CV na adres e-mail: rekrutacja.tczew@motherson.com Kontakt telefoniczny 539-730-385
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

Umiejętności pożądane: umiejętność pracy w zespole, sumienność, dokładność, gotowość do pracy w systemie zmianowym.Uprawnienia pożądane: do obsługi wózka widłowego UDT

Miejsce pracy:

Tczew

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie