Kosztorysant stolarki PCV

Ogłoszenie numer: 8905894, z dnia 2024-04-06

MORAD SP. Z O.O. - systemy aluminiowe i szklane dla budownictwa poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Kartuzy

Opis stanowiska

  • tworzenie wycen / kosztorysów,
  • czytanie rysunków technicznych,
  • przygotowywanie niezbędnej dokumentacji oraz zestawień,
  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów wewnątrz firmy,
  • telefoniczna obsługa klientów,
  • obsługa informatycznych systemów firmowych.

Wymagania

  • zmysł techniczny,
  • wykształcenie min. średnie techniczne,
  • znajomość obsługi komputera,
  • Duża samodzielność w działaniu,
  • Skrupulatność i dobra organizacja pracy.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1 rok

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,
  • prywatna opieka medyczna