Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Gdańskim
Magazynier
Miejsce pracy: Nowy Dwór Gdański
Numer: StPr/24/0127
OBOWIĄZKI:
oferta stażu skierowana do osób bezrobotnych, zarejestrowanych w tutejszym Urzędzie Pracy, nauka prowadzenia magazynu paliw, prowadzenia magazynu materiałów wodociągowych, prowadzenie kart drogowych oraz rozliczanie środków transportu, nadzór nad funkcjonowaniem sieci wodociągowej na terenie działalności zakładu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Nowy Dwór Gdański

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Gdańskim