Opiekun

Powiatowy Urząd Pracy w Lęborku
Opiekun
Miejsce pracy: Lębork
Numer: StPr/24/0246
OBOWIĄZKI:
Czuwanie nad bezpieczeństwem mieszkańców, udzielanie pomocy mieszkańcom przy karmieniu i zaspokajaniu potrzeb fizjologicznych, roznoszenie posiłków, pomaganie w ubieraniu, wietrzenie pokoi i innych pomieszczeń, zaściełanie łóżek, zmiana bielizny osobistej i pościelowej, mycie i kapenie mieszkańców, zapobieganie powstawaniu odleżyn, mobilizowanie do aktywnego spędzania czasu, wtykonywanie czynności i poleceń zleconych przez przełozonych, przestrzeganie przepisów nhp i p. poż
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Lębork

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lęborku