Doradca klienta

Powiatowy Urząd Pracy w Pucku
Doradca klienta
Miejsce pracy: Puck
Numer: StPr/24.0250
OBOWIĄZKI:
opieka nad obecnymi klientami, poszukiwanie nowych klientów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Puck


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pucku

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Doradca Klienta

Zapewnimy Ci: średnie wynagrodzenie w okolicach 6100 zł brutto (podstawa + premia sprzedażowa), ale zauważ, że: ok. 10% naszych Doradców zarabia powyżej 9 tys. zł ponad 20% zarabia 7 – 8 tys. zł sam/a zdecydujesz, w której grupie...

  • Adreams M. Smerda Sp.k.

  • Gdańsk
  • dzisiaj

Doradca Klienta

Zapewnimy Ci: średnie wynagrodzenie w okolicach 6100 zł brutto (podstawa + premia sprzedażowa), ale zauważ, że: ok. 10% naszych Doradców zarabia powyżej 9 tys. zł ponad 20% zarabia 7 – 8 tys. zł sam/a zdecydujesz, w której grupie...

  • Adreams M. Smerda Sp.k.

  • Gdynia
  • dzisiaj

Doradca Klienta dla marki modowej

Oferujemy: Współpraca w oparciu o umowę zlecenie od 05.06.2024 do 31.07.2024 Wynagrodzenie w wysokości 27,70 zł/h brutto + bonus Możliwość współpracy z wiodącymi partnerami w biznesie Kompleksowe szkolenie produktowe i intensywne...

  • Competence Call Center member of TELUS International

  • Gdańsk
  • dzisiaj