Referent ds. administracyjnych

Powiatowy Urząd Pracy w Starogardzie Gdańskim
Miejsce pracy: Zblewo
Numer: StPr/24/0277
OBOWIĄZKI:
- opracowanie i przygotowanie projektów pism i dokumentów,- odbieranie połączeń telefonicznych,- prowadzenie dzienników korespondencji,- organizowanie wysyłki i odbioru korespondencji,- przygotowanie dokumentów do archiwizacji,- pomoc w prowadzeniu dokumentacji kadrowej,- pomoc w weryfikacji dokumentacji finansowej,- pomoc w prowadzeniu dokumentacji administracyjnej: m. in. stypendia i zasiłki szkolne, dofinansowanie kosztów kształcenia młodocianych pracowników, dowozy, bilety miesięczne;
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Wykształcenie: średnie branżowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Zblewo

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Starogardzie Gdańskim