Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

Jesteśmy biurem rachunkowym, od 22 lat świadczącym usługi księgowe oraz kadrowo-płacowe dla podmiotów gospodarczych.

Z uwagi na nie ustający rozwój naszej firmy poszukujemy obecnie pracownika na samodzielnym stanowisku, gwarantując mu jednocześnie solidne wprowadzenie i pomoc w pierwszych miesiącach pracy.
Miejsce pracy: Gdynia
Zakres obowiązków:
  • samodzielne prowadzenie ksiąg rachunkowych klientów biura rachunkowego,
  • zamykanie miesiąca,
  • obliczanie zaliczek na podatki CIT/PIT,
  • sporządzanie deklaracji VAT, VAT-UE, plików JPK.
Wymagania:
  • wykształcenie średnie,
  • znajomość programu Symfonia FK oraz doświadczenie pracy w biurze rachunkowym przy prowadzeniu pełnych ksiąg rachunkowych mile widziane, choć to nie warunek.
Oferujemy:
  • samodzielne stanowisko z daleko rozumianym samorozwojem w zawodzie Księgowego,
  • praca w bardzo zgranym zespole i w miłej atmosferze, w dobrze skomunikowanym miejscu.