Instruktor rekreacji ruchowej

Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku
Miejsce pracy: Grąbkowo
Numer: StPr/24/0616
OBOWIĄZKI:
- prowadzenie zajęć rekreacyjnych dla dzieci i młodzieży w tym tańce, gry zespołowe i rekreacyjune z wykorzystaniem różnych przyborów, rekwiytów i urządzeń,- organizowanie planu i programu dot. prowadzenia zajęć rekreacyjnych z uwzglednieniem wieku, stanu zdrowia i predysozycji uczestników,- upowszechnianie treści rekreacyjnych i uświadamianie konieczności aktywnego wypoczynku,- integrowanie zespołów uczestników i wprowadzanie zdrowej rywalizacji pomiędzy zespołami, motywowanie uczestników do udziału w grach , zabawach, konkursach; motywowanie do wysiłku w granizach zdrowia i korygowanie błędów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Wykształcenie: średnie zawodowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Grąbkowo

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku