Operator urządzeń do produkcji pasz

Powiatowy Urząd Pracy w Chojnicach
Operator urządzeń do produkcji pasz
Miejsce pracy: Chojnice
Numer: StPr/24/0276
OBOWIĄZKI:
praca przy produkcji pasz
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe


Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące


Wymagania inne:

12.2024.RM

Miejsce pracy:

Chojnice


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chojnicach

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Operator produkcji / Operator maszyn

Zadania: obsługa maszyn produkcji przemysłowej, zaopatrywanie stanowiska w komponenty, umieszczenia elementów na maszynie i uruchamianie procesu obróbki, standardowe konserwacje urządzeń produkcyjnych, współpraca z Liderem zmiany i...

  • SEARCHERS

  • Pruszcz Gdański
  • dzisiaj

Operator Wytwórni Mieszanek Mineralno - Asfaltowych

Miejsce pracy: Zakład w Przyjaźni k/Gdańska Pracując na powyższym stanowisku zajmiesz się obsługą wytwórni mieszanek mineralno-asfaltowych podczas codziennych produkcji. Zakres obowiązków obejmować będzie również wydawanie mieszanek...

  • Masfalt Sp. z o.o.

  • Przyjaźń, k. Gdańska
  • 2024-04-27

Operator Maszyn

Opis stanowiska Obsługa maszyn produkcyjnych/linii technologicznych. Kontrola jakości produkowanych wyrobów. Współpraca z zespołem w celu optymalizacji procesów produkcyjnych. Przestrzeganie BHP. Utrzymywanie porządku w miejscu pracy....

  • Praca.pl Sp. z o.o.

  • Gdańsk
  • 2024-04-14