Asystent działu kadr

Powiatowy Urząd Pracy w Starogardzie Gdańskim
Miejsce pracy: Wolny Dwór
Numer: StPr/24/0260
OBOWIĄZKI:
- układanie dokumentów kadrowych,- opisywanie akt osobowych,- sporządzanie umów,- monitorowanie absencji i ewidencji czasu, terminowości badań lekarskich,- przygotowywanie deklaracji ZUS, PFRON, GUS, - przygotowywanie zestawień i raportów,- archiwizacja dokumentów po ustaniu zatrudnienia;
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Wykształcenie: średnie branżowe

Wymagania inne:

Projekt pn. Aktywność - Praca

Miejsce pracy:

Wolny Dwór

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Starogardzie Gdańskim